Jesteś posiadaczem zaniedbanego samochodu? Chciałbyś się go pozbyć, jednak od dłuższego już czasu nie udaje Ci się go sprzedać? Dobrze trafiłeś! Oferujemy skup aut zaniedbanych. Chętnie przyjmiemy Twój pojazd, niezależnie od marki, przebiegu czy też stanu, w jakim się znajduje.

Cały proces jest niezwykle prosty i bezproblemowy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz oraz przedstawisz nam szczegóły dot. samochodu, a my błyskawicznie i bezpłatnie go wycenimy. Działamy na rynku już od wielu lat. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną i uczciwą stawkę.

Świadczymy usługi głównie na terenie województw wielkopolskiego, jednak chętnie dojedziemy również w inne rejony! Daj nam tylko znać, a wspólnie ustalimy szczegóły.

Nie musisz martwić się, jeśli posiadasz samochód z ważną polisą OC. Automatycznie przejmiemy Twoje ubezpieczenie i wypowiemy umowę za Ciebie. Nadpłacone składki zostaną Ci zwrócone. Nie czekaj, aż skończy się umowa. Możesz zdecydować się na skup aut w dowolnym momencie.

Skup aut zaniedbanych
Chcesz sprzedać swój samochód?

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych. Nie przykuwamy uwagi do marki pojazdu, przebiegu, rocznika czy modelu