W naszej ofercie znajdziesz również skup aut uszkodzonych. Działamy przede wszystkim na terenie całego województwa wielkopolskiego, jednak chętnie dojedziemy także w inne rejony — skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Dojedziemy do Ciebie za darmo!

Gwarantujemy:

  • uczciwe stawki,
  • darmową i szybką wycenę samochodu,
  • minimum formalności,
  • przejrzystą i bezproblemową sprzedaż.

Nie ma dla nas znaczenia, czy Twój samochód posiada wgniecioną karoserię, zepsuty sterownik czy może silnik — przyjmiemy każde auto, bez wyjątku! Skup aut uszkodzonych to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko pozbyć się pojazdu z większymi lub mniejszymi szkodami. Naprawa takiego samochodu nie zawsze jest opłacalna, a sprzedaż często wymaga poświęcenia dużej ilości czasu.

Wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie lub zadzwoń do nas. Nie będziemy marnować Twojego czasu — dokonamy szybkiej wyceny, a Ty sam podejmiesz decyzję o tym, czy podana kwota Ci odpowiada. Cały proces jest prosty i bezproblemowy.

Skup aut powypadkowych Poznań
Chcesz sprzedać swój samochód?

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych. Nie przykuwamy uwagi do marki pojazdu, przebiegu, rocznika czy modelu