Zajmujemy się skupowaniem aut osobowych i ciężarowych/dostawczych po wypadkach. Jeśli więc chcesz szybko i łatwo sprzedać uszkodzony samochód, skontaktuj się z nami! Wycenimy pojazd całkowicie bezpłatnie, a Ty sam zdecydujesz, czy zaproponowana kwota jest dla Ciebie wystarczająca. Skup samochodów po wypadku to proces przejrzysty i niewymagający.

Sprzedaż uszkodzonego pojazdu osobie prywatnej jest trudna i czasochłonna, a naprawa — często nieopłacalna. Postaw na wygodne rozwiązanie! Oferujemy skup samochodów w każdym stanie (w tym również skup samochodów po szkodzie całkowitej). Nie ma dla nas znaczenia marka pojazdu czy rocznik — przyjmiemy każde auto!

Oferujemy skup samochodów po wypadku na terenie województwa wielkopolskiego, ale nie tylko. Jeśli mieszkasz w innej części Polski, napisz do nas lub zadzwoń! Gwarantujemy błyskawiczną wycenę, uczciwe stawki oraz szybką i bezproblemową transakcję. Przyjedziemy do Ciebie, a Ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

Skup aut powypadkowych
Chcesz sprzedać swój samochód?

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych. Nie przykuwamy uwagi do marki pojazdu, przebiegu, rocznika czy modelu