Sprzedaż samochodu w 4 krokach

Jeśli mieszkasz w województwie wielkopolskim, zapraszamy do naszego skupu samochodów w Poznaniu! Zachęcamy do odwiedzenia nas również mieszkańców pozostałych województw z całej Polski – nasza oferta jest tak atrakcyjna, a proces kupna od klientów tak dopracowany, że z pewnością wiele osób zyska na współpracy z nami. Poniżej przedstawiamy standardowy przebieg transakcji, podzielony na kilka etapów. Zapoznaj się z nim, a gwarantujemy, że transakcja zostanie dokonana sprawnie i bez zbędnych kłopotów!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas maila i przedstaw w nim szczegóły dotyczące samochodu, który chcesz nam sprzedać. Uwzględnij: markę i model, silnik, rodzaj paliwa, rok produkcji, stan techniczny, stan wizualny. Zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza kontaktowego na naszej stronie – znajdziesz go na podstronie Wycena. Tam dodatkowo zaznaczysz oczekiwany przedział cenowy oraz uzupełnisz Twoje informacje kontaktowe.

Wstępna wycena

Nasi specjaliści dokonają analizy przesłanych przez Ciebie danych. Jako informację zwrotną na Twoje zgłoszenie otrzymasz od nas wstępną wycenę pojazdu. Jeśli zaakceptujesz propozycję, ustalimy szczegóły sprzedaży.

Oględziny samochodu

Następnie umówimy się na oględziny pojazdu. Nasz przedstawiciel przyjedzie w umówione miejsce i dokładnie obejrzy auto. Następnie precyzyjnie ustali cenę, odnosząc się do tej podanej wcześniej we wstępnej wycenie. Wtedy możesz spokojnie zastanowić się, czy oferta Ci odpowiada.

Zapłata gotówką

Jeśli zaakceptujesz ofertę, zostanie wypełniona i podpisana umowa kupna-sprzedaży auta. Zapłatę za samochód otrzymasz od razu w gotówce. Następnie załadujemy go na lawetę i zabierzemy na nasz koszt – nie musisz się niczym przejmować!

Jak widzisz, nie ma tutaj niczego skomplikowanego – oszczędzamy Twój czas i nerwy. Jeśli nasza oferta nie będzie Ci odpowiadać, możesz zwyczajnie zrezygnować, a jeśli się na nią zgodzisz, skup auta zostanie dokonany szybko i bezproblemowo. Jeśli masz samochód, który chciałbyś nam sprzedać – wyślij formularz już teraz!

Chcesz sprzedać swój samochód?

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych. Nie przykuwamy uwagi do marki pojazdu, przebiegu, rocznika czy modelu