Jesteśmy firmą Passionauto, działającą na rynku od lat! Mieliśmy okazję kupić setki przeróżnych samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność, profesjonalizm i minimum formalności. Nie będziemy marnować Twojego czasu, możesz być tego pewny.

Ciągle poszerzamy naszą wiedzę oraz staramy się dotrzeć do coraz to większego grona klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest sprzedaż samochodów, zwłaszcza tych uszkodzonych czy powypadkowych.

Skupujemy auta uszkodzone, powypadkowe, zaniedbane oraz sprawne. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Analizujemy wszelkie szczegóły dot. samochodu oraz zapewniamy naprawdę atrakcyjne stawki. Posiadasz samochód, którego chcesz się pozbyć? Nie udało Ci się go sprzedać, pomimo poświęconego czasu? Postaw na prostsze i wygodniejsze rozwiązanie — skup samochodów. Możesz sprzedać nam auto nawet jeśli posiadasz ważną polisę OC. Wypowiemy ją za Ciebie, a Ty dodatkowo otrzymasz zwrot opłaconej składki! Nie musisz czekać ze skupem pojazdu.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy usługi na terenie województwa wielkopolskiego, ale także lubuskiego, dolnośląskiego czy zachodniopomorskiego. Nieustannie podwyższamy jakość naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!

skup samochodow poznan
Skup aut powypadkowych
Chcesz sprzedać swój samochód?

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych. Nie przykuwamy uwagi do marki pojazdu, przebiegu, rocznika czy modelu