Jeśli masz jakieś wątpliwości co do współpracy z nami, chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Zanim jednak zadzwonisz do nas lub napiszesz maila, zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na te, które najczęściej zadają nam klienci. Znajdziesz je poniżej, a w nich również kilka ważnych informacji. Być może w kilka chwil przekonasz się do tego, żeby skorzystać z naszych usług.

Dlaczego warto sprzedać samochód w naszym skupie? Jak otrzymasz pieniądze?

Przed wszystkim dlatego, że transakcja przebiega bardzo szybko i według określonych zasad – zawsze wiesz, czego się spodziewać (zapraszamy do zapoznania się z opisem dostępnym na stronie “Przebieg sprzedaży”). Nie musisz czekać na płatność za auto, bo otrzymujesz od razu gotówkę. Nie musisz też organizować lawety – wszystkim się zajmiemy! Cały proces jest szybki nie tylko przez błyskawiczną płatność w gotówce, ale też przez to, że najpierw wysyłasz formularz z najważniejszymi informacjami, dzięki czemu wstępnie wyceniamy pojazd już przed oględzinami.

Jak wyceniamy samochody?

Na podstawie danych wymienionych w wyżej wspomnianym formularzu. Bierzemy pod uwagę markę, silnik, rodzaj paliwa, rok produkcji, opis stanu technicznego oraz stanu wizualnego. Następnie weryfikujemy je ze stanem rzeczywistym podczas oględzin.

Gdzie skupujemy auta?

Nasz skup samochodów znajduje się w Skrzynkach, pod Poznaniem. Działamy głównie w województwie wielkopolskim, w okolicach Poznania oraz w takich miastach jak Kostrzyn, Środa Wielkopolska czy Kościan. Pełną listę miast znajdziesz na podstronie “Obszar działania”, a jeśli Twoje miasto nie znajduje się na liście – zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać, czy będziemy w stanie do Ciebie dojechać.

Jakie samochody skupujemy?

Jesteśmy zainteresowani skupem aut zarówno sprawnych, jak i uszkodzonych, powypadkowych oraz zaniedbanych. Przyjmujemy również samochody dostawcze oraz w wersji angielskiej lub irlandzkiej.

W jaki sposób możesz się z nami skontaktować?

Możesz od razu wysłać formularz do wstępnej wyceny dostępny w zakładce “Wycena”. Oprócz tego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego – dane znajdziesz w zakładce “Kontakt”.

Chcesz sprzedać swój samochód?

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy skup samochodów powypadkowych, uszkodzonych, zaniedbanych i sprawnych. Nie przykuwamy uwagi do marki pojazdu, przebiegu, rocznika czy modelu